O blogu

Blog „Szare-komórki” przybliża tajemnice funkcjonowania mózgu.
Przedstawia wiedzę dotyczącą struktur mózgu wraz z zadaniami, za które odpowiadają. Opisuje to, jak poszczególne funkcje mózgu rzutują na nasze zachowanie, jak wyglądają ich zaburzenia czy wreszcie jak można rozwijać ich potencjał, a tym samym przyczynić się do rozwoju samego umysłu.

„Szare-komórki” jest częścią projektu „Szara Komórka” zajmującego się promowaniem inicjatywy treningu umysłu poprzez ćwiczenia funkcji poznawczych takich jak pamięć, uwaga, spostrzeganie czy szybkość reakcji.
Projekt autorstwa firmy Promental Sp. z o.o., powstał w ramach programu Unii Europejskiej „Innowacyjna Gospodarka”

Tu podaj tekst alternatywny

Celem projektu jest pogłębienie świadomości społecznej dotyczącej ćwiczenia umysłu i jego wpływu na jakość życia. Ćwiczenie umysłu, podobnie jak ćwiczenie ciała, ma za zadanie utrzymanie jego dobrej sprawności. Zapewnia lepsze samopoczucie, poprawę zdolności poznawczych, przejawiającą się w szybszym przetwarzaniu informacji, lepszej koncentracji uwagi i pamięci.

W sprawach bloga prosimy o kontakt na e-mail.

Odwiedź także nasze strony:

 

 

 

 

3 thoughts on “O blogu

  zet44

  (10/02/2012 - 20:03)

  Witam serdecznie, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że będę tu wpadła częściej. Bardzo fajny blog. Wszystkiego dobrego. Indi

  Justyna

  (12/02/2012 - 16:00)

  Cieszy nas to! Zapraszamy 🙂

  Mega

  (28/02/2013 - 20:16)

  Witam,
  Bardzo ciekawy blog, trafiłam tu przypadkiem ze strony szarej komórki, liczę na kolejne wpisy i następne zadania na stronie komórki.
  powodzenia
  Mega

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *